Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

State of Play maj 2019 – podsumowanie prezentacji

W nocy z dziewiątego na dziesiątego maja odbyła się kolejna edycja State of Play – krótkiej prezentacji Sony. Tym razem fani nie mogą narzekać, bowiem zostało zapowiedzianych parę nowych, bardzo interesujących produkcji, a także poznaliśmy więcej szczegółów na temat wielkich DLC lub już wcześniej zapowiedzianych gier. Zaczynajmy więc.

1. Monster Hunter World: Iceborne

Poznaliśmy mnóstwo szczegółów na temat ogromnego DLC do najlepiej sprzedającej się gry wszech czasów Capcomu. Zawartość Iceborne ma oferować więcej niż sama podstawka, co jest czystym szaleństwem. Więcej szczegółów, a także edycję kolekcjonerską olbrzymiego dodatku, znajdziecie pod tym linkiem.

2. Riverbond

Emocje trochę opadły, lecz nie znaczy to, że należy pominąć tę produkcję. Riverbond to kanapowy co-op, którego świat składa się z malutkich elementów, profesjonalnie rzecz ujmując – wokseli. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów, zapraszam tutaj.

3. Predator: Hunting Grounds

Nowa gra ekskluzywna na konsolę PlayStation 4 z piekielnie popularnym w popkulturze stworem. Założenia gry będą banalne. Pięciu graczy online, jeden wciela się w krwiożerczego Predatora, a reszta na niego poluje. Więcej szczegółów znajdziecie klikając tutaj.

4. MediEvil

Tak, tak, tak, w końcu! Poznaliśmy datę premiery nadchodzącego remake’u jednej z najpopularniejszych gier z PSX. Więcej szczegółów na temat tej produkcji znajdziecie pod tym linkiem. Warto też obejrzeć zwiastun, bo rozgrywka prezentuje się naprawdę miodnie.

Advertisement. Scroll to continue reading.

5. AWAY: The Survival Series

Gra inspirowana dokumentami przyrodniczymi z lotopałanką karłowatą w roli głównej. Tak, to się naprawdę dzieje. Więcej informacji na temat tego szalonego projektu poznacie klikając w ten link.

6. Nowa limitowana edycja PlayStation 4 – Days of Play

Sony pokazało nową edycję PlayStation 4. Konsola prezentuje się naprawdę wyśmienicie i niewątpliwie spora część graczy już sobie na nią ostrzy zęby. Po więcej informacji odsyłam tutaj.

7. Final Fantasy VII Remake

Na koniec prawdziwa bomba. Prośby fanów zostały wysłuchane i remake jednej z najpopularniejszych odsłon Final Fantasy powstaje. Jeśli chcecie poznać więcej informacji na temat tego wielkiego projektu, kliknijcie w ten link.

To by było na tyle. Cała prezentacja trwała jedynie 13 minut, a mimo to zostało ukazanych kilka prawdziwych bomb. Jak wam się podobała konferencja? Dajcie znać w komentarzach.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement