State of Play maj 2019 – podsumowanie prezentacji

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.

W nocy z dziewiątego na dziesiątego maja odbyła się kolejna edycja State of Play – krótkiej prezentacji Sony. Tym razem fani nie mogą narzekać, bowiem zostało zapowiedzianych parę nowych, bardzo interesujących produkcji, a także poznaliśmy więcej szczegółów na temat wielkich DLC lub już wcześniej zapowiedzianych gier. Zaczynajmy więc.

1. Monster Hunter World: Iceborne

Poznaliśmy mnóstwo szczegółów na temat ogromnego DLC do najlepiej sprzedającej się gry wszech czasów Capcomu. Zawartość Iceborne ma oferować więcej niż sama podstawka, co jest czystym szaleństwem. Więcej szczegółów, a także edycję kolekcjonerską olbrzymiego dodatku, znajdziecie pod tym linkiem.

2. Riverbond

Emocje trochę opadły, lecz nie znaczy to, że należy pominąć tę produkcję. Riverbond to kanapowy co-op, którego świat składa się z malutkich elementów, profesjonalnie rzecz ujmując – wokseli. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów, zapraszam tutaj.

3. Predator: Hunting Grounds

Nowa gra ekskluzywna na konsolę PlayStation 4 z piekielnie popularnym w popkulturze stworem. Założenia gry będą banalne. Pięciu graczy online, jeden wciela się w krwiożerczego Predatora, a reszta na niego poluje. Więcej szczegółów znajdziecie klikając tutaj.

4. MediEvil

Tak, tak, tak, w końcu! Poznaliśmy datę premiery nadchodzącego remake’u jednej z najpopularniejszych gier z PSX. Więcej szczegółów na temat tej produkcji znajdziecie pod tym linkiem. Warto też obejrzeć zwiastun, bo rozgrywka prezentuje się naprawdę miodnie.

5. AWAY: The Survival Series

Gra inspirowana dokumentami przyrodniczymi z lotopałanką karłowatą w roli głównej. Tak, to się naprawdę dzieje. Więcej informacji na temat tego szalonego projektu poznacie klikając w ten link.

6. Nowa limitowana edycja PlayStation 4 – Days of Play

Sony pokazało nową edycję PlayStation 4. Konsola prezentuje się naprawdę wyśmienicie i niewątpliwie spora część graczy już sobie na nią ostrzy zęby. Po więcej informacji odsyłam tutaj.

7. Final Fantasy VII Remake

Na koniec prawdziwa bomba. Prośby fanów zostały wysłuchane i remake jednej z najpopularniejszych odsłon Final Fantasy powstaje. Jeśli chcecie poznać więcej informacji na temat tego wielkiego projektu, kliknijcie w ten link.

To by było na tyle. Cała prezentacja trwała jedynie 13 minut, a mimo to zostało ukazanych kilka prawdziwych bomb. Jak wam się podobała konferencja? Dajcie znać w komentarzach.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów