Final Fantasy VII Remake na zwiastunie zawierającym fragmenty rozgrywki

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Final Fantasy Vii Remake
Final Fantasy Vii Remake

Square Enix podczas wczorajszej transmisji PlayStation State of Play zaprezentowało nowy materiał z Final Fantasy VII Remake. Materiał zawiera również fragmenty rozgrywki.

Opublikowany film przedstawia m.in. kluczowe dla fabuły postacie jak np. Cloud i Aerith. Możemy również rzucić okiem na fragmenty przerywników filmowych oraz na walkę z oponentami.

Na końcu materiału dowiadujemy się, że więcej informacji zostanie podanych w czerwcu. Wielce prawdopodobne, że Square Enix ujawni kolejne szczegóły podczas targów E3, które odbywają się właśnie w przyszłym miesiącu.

„Wierzymy, że  zwiastun zaprezentowany na State of Play przypadł Wam do gustu. Był krótki, ale mamy nadzieję, że spodobali Wam się Cloud i Aerith w odświeżonej wersji” – powiedział producent gry, Yoshinori Kitase.

„Przygotowujemy się do ujawnienia większej ilości informacji w czerwcu. Chcieliśmy jednak pokazać Wam ten specjalny zwiastun podczas State of Play, jako przedsmak tego, co nadchodzi” – dodał.

Warto wspomnieć, że pierwsze informacje o odświeżonej wersji gry Final Fantasy VII pojawiły się w 2015 roku podczas targów E3.

Final Fantasy VII Remake zapowiedziano na tę chwilę wyłącznie na konsolę PlayStation 4. Nie wiemy, czy tytuł pojawi się na innych platformach. Dokładna data premiery również nie jest znana.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów