AWAY: The Survival Series – zobaczcie grę inspirowaną dokumentami przyrodniczymi

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Podczas State of Play zapowiedziano grę AWAY: The Survival Series, która inspirowana jest – i to nie żart – dokumentami przyrodniczymi.

Chociaż branża gier wideo jest rozwijana od wielu lat i mieliśmy już do czynienia z najdziwniejszymi produkcjami, to deweloper Breaking Walls zaserwuje nam coś całkowicie nowego. AWAY to gra przygodowa z widokiem z trzeciej osoby, a głównym bohaterem jest… lotopałanka karłowata.

Naszym zadaniem będzie przemierzanie planety w celu znalezienia bezpiecznej ziemi. Do takiego obrotu spraw doprowadziła seria klęsk żywiołowych, przez które zagrożone jest przetrwanie jakiegokolwiek gatunku na planecie. Produkcja zaoferuje naprawdę rozległe środowisko – od potężnych koron drzew, aż po samo dno lasu. Niestety, lecz inne zwierzęta oraz problemy środowiskowe nie pomogą nam w naszej podróży…

Gra zadebiutuje na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsoli PlayStation 4. Na ten moment data premiery nie jest znana.

AWAY: The Survival Series – zwiastun produkcji

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów