Mortal Kombat 11 z kolejną nową postacią. Przywitajcie Cetrion

Bogini czerpiąca moc z ziemi wkracza do gry

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Jak ogłosił wydawca, studio Warner Bros. Interactive Entertainment, wraz z deweloperem,  NetherRealm Studios, w Mortal Kombat 11 pojawi się nowa postać o imieniu Cetrion.

Cetrion jest boginią, a siłę i energię czerpie z żywiołu ziemi. Wszystkie jej ruchy będą z tym mocno powiązane. Postać ma odgrywać kluczową rolę w fabule kolejnej części kultowej już bijatyki. Game Informer miał już możliwość przetestowania postaci. Ich materiał możecie zobaczyć poniżej.

Mortal Kombat 11 zadebiutuje na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4Xbox One i Nintendo Switch już 23 kwietnia. Zwiastun z fragmentami rozgrywki znajdziecie pod tym linkiem. Jeśli chcecie zobaczyć jak w grze będą wyglądali Noob Saibot oraz Shang Tsung, zajrzyjcie tutaj. Przedstawiono niedawno postać Kollectora, którego możecie poznać klikając w ten link. Jeśli chcecie zobaczyć Kitanę oraz reklamę telewizyjną produkcji, zapraszam tutaj.

Materiał Game Informera z Cetrion

Zwiastun przedstawiający postać

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów