Mortal Kombat 11 – Spawn w akcji na nowym materiale

Mortal KOmbat 11

Kolejna postać już wkrótce zawita do Mortal Kombat 11. Warner Bros opublikowało nowy materiał wideo, na którym zobaczyć możecie, jak w akcji prezentuje się Spawn. W pierwszej kolejności dostęp do nowej postaci otrzymają gracze posiadający edycję Mortal Kombat 11 Kombat Pack. Dla nich Spawn odblokowany zostanie już 17 marca. Dla pozostałych posiadaczy produkcji NetherRealm Studios kolejny bohater dostępny będzie tydzień później. Zachęcam do zapoznania się z poniższym trailerem, na którym zobaczycie, jak Spawn radzi sobie w starciu ze Scorpionem oraz innymi bohaterami serii.

Mortal Kombat 11 – trailer

Dziś końca dobiega kolejny darmowy weekend z Mortal Kombat 11, podczas którego mogliście przetestować grę zupełnie za darmo. Jeśli najnowsza odsłona serii przypadła wam do gustu, to macie jeszcze kilka godzin na zakupienie produkcji z 60% zniżką.

Przypomnijmy, że Mortal Kombat 11 zadebiutowało na PC oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Premiera odbyła się 23 kwietnia zeszłego roku. Najnowsza przygotowana przez NetherRealm Studios część serii została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez graczy, jak i recenzentów.