Mortal Kombat 11 – w grze pojawi się nowa postać. Poznajcie Kollectora

Czy chytry czteroręki mężczyzna będzie w stanie utrzymać swoje bogactwo?

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Jak ogłosił wydawca, studio Warner Bros. Interactive Entertainment, wraz z deweloperem,  NetherRealm Studios, w Mortal Kombat 11 pojawi się nowa postać o imieniu Kollector.

Postać urodziła się w biedzie więc chętnie podjął się pracy związanej z kolekcją. Zrobiło to spore wrażenie na Shao Kahnie i niedługo potem Kollector stał się jednym z najbardziej przerażających współpracowników Emperora. Jako bardziej skorumpowany egzekutor mafii niż faktyczny urzędnik państwowy, Kollector okradł ludzi z Outworld. Po śmierci Shao Kahna do władzy doszedł Kotal Kahn, który postanowił temu zaprzestać. Sprawiedliwość dosięgnęła Kollectora, który został schwytany i postawiony przed egzekucją. Mężczyzna jest gotowy zabić każdego, kto stanie mu na drodze.

Mortal Kombat 11 zadebiutuje na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4Xbox One i Nintendo Switch już 23 kwietnia. Zwiastun z fragmentami rozgrywki znajdziecie pod tym linkiem. Jeśli chcecie zobaczyć jak w grze będą wyglądali Noob Saibot oraz Shang Tsung, zajrzyjcie tutaj.

Zwiastun przedstawiający postać Kollectora

Źródło: https://gematsu.com/2019/04/mortal-kombat-11-adds-new-character-kollector

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów