Mortal Kombat 11 – w grze pojawi się nowa postać. Poznajcie Kollectora

maxresdefault e1554514671941

Jak ogłosił wydawca, studio Warner Bros. Interactive Entertainment, wraz z deweloperem,  NetherRealm Studios, w Mortal Kombat 11 pojawi się nowa postać o imieniu Kollector.

Postać urodziła się w biedzie więc chętnie podjął się pracy związanej z kolekcją. Zrobiło to spore wrażenie na Shao Kahnie i niedługo potem Kollector stał się jednym z najbardziej przerażających współpracowników Emperora. Jako bardziej skorumpowany egzekutor mafii niż faktyczny urzędnik państwowy, Kollector okradł ludzi z Outworld. Po śmierci Shao Kahna do władzy doszedł Kotal Kahn, który postanowił temu zaprzestać. Sprawiedliwość dosięgnęła Kollectora, który został schwytany i postawiony przed egzekucją. Mężczyzna jest gotowy zabić każdego, kto stanie mu na drodze.

Mortal Kombat 11 zadebiutuje na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4Xbox One i Nintendo Switch już 23 kwietnia. Zwiastun z fragmentami rozgrywki znajdziecie pod tym linkiem. Jeśli chcecie zobaczyć jak w grze będą wyglądali Noob Saibot oraz Shang Tsung, zajrzyjcie tutaj.

Zwiastun przedstawiający postać Kollectora