Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS5

Mortal Kombat 11 – Rambo dołącza do walki

Mortal Kombat 11 Rambo

Jak ogłosił wydawca, Warner Bros. Interactive Entertainment, wraz z deweloperem, studiem NetherRealm, Rambo pojawi się w Mortal Kombat 11.

Piekielnie brutalny wojownik znany z kultowej serii filmów to trzecia już postać z kina akcji w Mortal Kombat 11 – poprzednio do gry dodano Robocopa i Terminatora. Wszyscy będą dostępni w ramach wersji Mortal Kombat 11 Ultimate oraz dzięki DLC Kombat Pack 2, które pojawi się już 17 listopada.

John J. Rambo to były żołnierz Sił Specjalnych. Teraz przenosi swoje unikalne umiejętności walki do uniwersum Mortal Kombat – wyposażony w swój charakterystyczny nóż surwiwalowy, przeznaczony do bliskich starć, oraz łuk, do celów na większej odległości. Jako ekspert w walce wręcz, Rambo używa brutalnych chwytów i używa pułapek – jest w stanie stawić czoła każdemu, kto stanie mu na drodze.

Mortal Kombat 11 – zwiastun przedstawiający postać Rambo

Mortal Kombat 11 pojawi się na konsolach nowej generacji już 17 listopada. Produkcja na PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S doczeka się wielu usprawnień graficznych, dokładniejszych tekstur oraz większej ilości efektów specjalnych. Deweloperzy wprowadzą również rywalizację cross-gen, co pozwoli graczom na rywalizację między generacjami konsol.

Mortal Kombat 11 jest już dostępne na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch oraz na komputerach osobistych z systemem Windows za pośrednictwem platformy Steam.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Ghostrunner pojawił się na rynku w idealnym dla momencie, wypełniając lukę, którą pozostawił po sobie przesunięty na grudzień Cyberpunk 2077. Część wygłodniałych cyberpunkowych klimatów...

Advertisement