Mortal Kombat 11 – Rambo dołącza do walki

Mortal Kombat 11 Rambo

Jak ogłosił wydawca, Warner Bros. Interactive Entertainment, wraz z deweloperem, studiem NetherRealm, Rambo pojawi się w Mortal Kombat 11.

Piekielnie brutalny wojownik znany z kultowej serii filmów to trzecia już postać z kina akcji w Mortal Kombat 11 – poprzednio do gry dodano Robocopa i Terminatora. Wszyscy będą dostępni w ramach wersji Mortal Kombat 11 Ultimate oraz dzięki DLC Kombat Pack 2, które pojawi się już 17 listopada.

John J. Rambo to były żołnierz Sił Specjalnych. Teraz przenosi swoje unikalne umiejętności walki do uniwersum Mortal Kombat – wyposażony w swój charakterystyczny nóż surwiwalowy, przeznaczony do bliskich starć, oraz łuk, do celów na większej odległości. Jako ekspert w walce wręcz, Rambo używa brutalnych chwytów i używa pułapek – jest w stanie stawić czoła każdemu, kto stanie mu na drodze.

Mortal Kombat 11 – zwiastun przedstawiający postać Rambo

Mortal Kombat 11 pojawi się na konsolach nowej generacji już 17 listopada. Produkcja na PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S doczeka się wielu usprawnień graficznych, dokładniejszych tekstur oraz większej ilości efektów specjalnych. Deweloperzy wprowadzą również rywalizację cross-gen, co pozwoli graczom na rywalizację między generacjami konsol.

Mortal Kombat 11 jest już dostępne na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch oraz na komputerach osobistych z systemem Windows za pośrednictwem platformy Steam.