Mortal Kombat 11 – Kitana dołączy do walki. Zobaczcie reklamę telewizyjną produkcji

maxresdefault 1 e1554820373787

Niedawno pojawiła się oficjalna reklama telewizyjna nadchodzącej części kultowej już bijatyki – Mortal Kombat 11. Na materiale możemy zobaczyć, że w grze pojawi się Kitana, która zadebiutowała w Mortal Kombat II.

Kitana to księżniczka Edenii, mająca 10 tysięcy lat. Kobieta dorastała wierząc, że Shao Kahn jest jej biologicznym ojcem, przez co mu służyła, będąc jednym z najbardziej zabójczych wojowników. Kiedy Kitana poznała prawdę, walczyła przeciwko Shao Kahnowi i chciała powstrzymać jego podbój ziemi Earthrealm, ostatecznie ginąc w bitwie. Po tym, jak została wskrzeszona jako zła wersja swojego dawnego ja, Kitana rządzi Netherrealm obok Liu Kanga, poświęcając się zniszczeniu wszystkich królestw.

Mortal Kombat 11 zadebiutuje na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4Xbox One i Nintendo Switch już 23 kwietnia. Zwiastun z fragmentami rozgrywki znajdziecie pod tym linkiem. Jeśli chcecie zobaczyć jak w grze będą wyglądali Noob Saibot oraz Shang Tsung, zajrzyjcie tutaj. Nową postać, Kollectora, możecie zobaczyć klikając w ten link.

Mortal Kombat 11 – reklama telewizyjna