Mortal Kombat 11 – Noob Saibot i Shang Tsung trafią do gry

Dwie klasyczne postaci wracają w najnowszej części

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Jak ogłosił wydawca, Warner Bros. Interactive Entertainment, wraz z deweloperem, NetherRealm Studios, Noob Saibot oraz Shang Tsung trafią do najnowszej odsłony kultowej bijatyki – Mortal Kombat 11.

Noobm, który pierwotnie pojawił się w Mortal Kombat II, będzie dostępny w grze za darmo, od samego początku. Shang Tsung jednak pojawi się w płatnym DLC o nazwie Kombat Pack, które będzie zawierać sześć ekskluzywnych postaci. Pakiet ten jednak będzie dostępny za darmo dla osób, które zakupią Mortal Kombat 11 Premium lub edycję kolekcjonerską produkcji.

Mortal Kombat 11 zadebiutuje na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4Xbox One i Nintendo Switch już 23 kwietnia. Zwiastun z fragmentami rozgrywki znajdziecie pod tym linkiem. Niedługo startują zamknięte beta testy produkcji. Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na ten temat, zajrzyjcie tutaj.

Zwiastun przedstawiający postać Nooba Saibota:

Fragment z Shang Tsungiem w roli głównej:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów