Mortal Kombat 11 – zobaczcie pierwszy zwiastun przedstawiający fragmenty rozgrywki!

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Dzisiaj odbywał się event najnowszej odsłony Mortal Kombat. Warner Bros. i NetherRealm Studios nie próżnowali i pokazali sporo dobrego materiału, między innymi pierwszy zwiastun, który przedstawia gameplay.

W zwiastunie pokazano parę postaci, między innymi znanego Sub-Zero, Sonyę Blade, Liu Kanga, Skarlet, Kung Lao i Barakę. Poza tym wiemy, że w grze zawita kilka nowych postaci, a będą to między innymi Chronika czy Geras.

Jak można się spodziewać, Mortal Kombat 11 podtrzyma tradycję poprzednich części i będzie piekielnie krwawą produkcją. Flaki, oczodoły, litry wylewającej się krwi i odcinanie kończyn? Check! Już niedługo będziecie mogli w naprawdę nietuzinkowy sposób zemścić się na znajomym w kolejnej części kultowej już bijatyki.

Mortal Kombat 11 zadebiutuje już 23 kwietnia na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Mortal Kombat 11 – najnowszy zwiastun produkcji

Źródło: https://www.dualshockers.com/mortal-kombat-11-first-gameplay/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów