Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS5

Wygląd PS5 – wyciekły pierwsze zdjęcia devkitów?

W sieci pojawiło się nowe zdjęcie domniemanego zestawu deweloperskiego PlayStation 5. Czy wiemy już, jak będzie wyglądać PS5?

Wygląd Playstation 5
Wygląd Playstation 5

Już jakiś czas temu w sieci pojawiły się szkice patentowe mające prezentować wygląd PlayStation 5. Nie widzieliśmy jednak do tej pory, żadnego prawdziwego zdjęcia konsoli. Fotografia mająca prezentować prawdziwy wygląd PlayStation 5 pojawiło się w serwisie Twitter, na koncie ZoneOfTECH:

Po tym wpisie szybko pojawiło się kolejna rzekomo oryginalna fotografia sprzętu:

Ps5 Wygląd

PS5 wygląd

Fotografie pokazują tylko przód domniemanego zestawu deweloperskiego. Znajduje się tutaj logo PlayStation, ale bez tytułowej piątki PS5. Napisy na obudowie wskazują, że ​​jest to pierwszy prototyp, a nie produkt na sprzedaż. Pokazane są również otwory wentylacyjne, napęd, różne przyciski i przełączniki oraz mnóstwo portów USB. Wszystko to już widzieliśmy na szkicach patentowych ujawnionych w sierpniu.

Wygląd Playstation 5 Plotka

Wygląd zestawu deweloperskiego Playstation

Konsola posiada wytłoczoną na swojej obudowie dużą literę V, która w rzymskim systemie zapisywania liczby oznacza 5. W przeszłości spekulowano, że jest to celowy zabieg mający mieć odniesienie do nazwy PlayStation 5.

Czy tak naprawdę wygląda PS5?

Tym razem nie są to renderowane grafiki na podstawie rysunków patentowych, a rzeczywiste zdjęcie. Fotografia prezentuje wszystkie elementy, które były już widoczne na patencie Sony.

Więc całkiem możliwe, że są to prawdziwe zdjęcia sprzętu, na którym pracują deweloperzy i tworzą gry na PS5. Zestawy deweloperskie zawsze różnią się od rzeczywistej wersji detalicznej konsoli i raczej na pewno w sklepach znajdziemy wyglądającą zupełnie inaczej urządzenia.

Co wiemy już na temat PlayStation 5?

Od pierwszego wycieku szkiców patentowych PS5 w sierpniu pojawiło się wiele oficjalnych informacji o PS5 bezpośrednio od Sony. PlayStation 5 zostało oficjalnie zapowiedziane, a sprzęt zadebiutuje w ostatnim kwartale 2020 roku. Poza tym wiemy już, że:

 • Nazwa konsoli: PlayStation 5 (w skrócie: PS5)
 • Data premiery: koniec 2020 roku
 • Procesor: Zen 2 od AMD z 8 rdzeniami
 • Napęd: odtwarzacz BluRay 4K
 • Kontroler: Ulepszony pad „DualShock 5”
 • Gry startowe: jakiś duży tytuł studia Bluepoint Games
 • Konsola będzie miała kompatybilność wsteczna z PS4, ale nie wiadomo czy będzie obsługiwać wszystkie gry
 • Sprzęt zaoferuje rozdzielczość 8K
 • Dysk SSD

1 komentarz

1 komentarz

 1. PS5

  19 października 2019 at 20:52

  Ale to brzydkie urządzenie. Dobrze, że do sprzedaży trafi inaczej wyglądająca konsola.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement