Poznaliśmy wygląd dev-kita PlayStation 5. Czy podobna konsola trafi do sprzedaży?

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Playstation 5
Playstation 5

Dwa dni temu prezentowaliśmy projekt sprzętu zarejestrowanego przez Sony, który może przestawiać wersję deweloperską najnowszej konsoli lub nawet samo PlayStation 5 (czytaj). Matthew Stott ze studia Codemasters nie potrafił utrzymać języka za zębami i przyznał za pośrednictwem Twittera, że tak właśnie wygląda dev-kit nowej platformy Sony. Rzucił jeszcze, że tak też może wyglądać sprzęt przeznaczony dla klientów. Oczywiście twórca złamał tym samym umowę poufności i jego wpis został szybko usunięty z mediów społecznościowych.

Najbardziej zaskakująca jest druga część wypowiedzi Matthewa Stotta. Skąd przypuszczenia, że finalna wersja produktu będzie podobna? Dotąd zestawy deweloperskie znacznie różniły się wizualnie od sprzętu, który ostatecznie trafiał na półki sklepowe. Sam projekt nie jest zbyt okazały i raczej niewielu graczom się spodobał, ale jednak jego wizualizacja artystyczna wykonana przez serwis LetsGoDigital, robi mniej kontrowersyjne wrażenie. Zobaczcie jak mogłaby wyglądać ostateczna wersja produktu wykonana na podstawie szkiców patentowych.

Playstation 4 (2)

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów