Soul Calibur VI – drugi tryb fabularny przedstawiony na nowym zwiastunie. Tira trafi do gry poprzez DLC

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Bandai Namco z okazji trwającego obecnie Gamescomu udostępniło dwa nowe zwiastuny Soul Calibur VI, zmierzającego na PlayStation 4, Xbox One i PC. Pierwszy z nich, zatytułowany Libra of Soul skupia się na drugim trybie fabularnym, który został potwierdzony pod koniec czerwca tego roku.

Drugi natomiast przedstawia w akcji dobrze znaną fanom serii Tirę, która będzie bonusem do zamówień przedpremierowych, jak i postacią z DLC po premierze gry. Zrzuty z pierwszego trybu fabularnego, nazwanego Soul Chronicle znajdziecie w tym newsie (link). Soul Calibur VI na wymienionych wyżej platformach zadebiutuje już 19 października.

Soul Calibur VI – Najnowsze zwiastuny:

Źródło: http://www.siliconera.com/2018/08/21/soulcalibur-vi-gets-a-gamescom-2018-trailer-adds-tira-as-a-pre-order-bonus-dlc-character/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów