Rewelacyjne Green Hell już dostępne na Nintendo Switch

Green Hell
Green Hell

Green Hell to propozycja od rodzimego studia Creepy Jar. Gra zdobyła rzeszę fanów już podczas pobytu w steamowym inkubatorze Early Access, a premiera finalnej wersji udowodniła, że jest to survivalowy hit. Od teraz na przygodę do amazońskiej puszczy wyruszyć mogą także posiadacze konsol Nintendo Switch. Gra jest już dostępna na tej platformie w cenie 99,99zł. Jeśli zdecydujecie się na zakup tytułu przed 28 października, możecie liczyć na 10% zniżkę. Z kolei osoby, które mają już w swojej bibliotece Thief Simulator, Hollow, Timberman VS lub Panzer Dragoon: Remake mogą liczyć na aż 33% zniżkę przy zakupie Green Hell. Zachęcam do zapoznania się z trailerem oraz głównymi cechami gry wyszczególnionymi przez twórców, znajdziecie je poniżej.

Green Hell – trailer

Ekipa ze studia Creepy Jar podzieliła się także planami rozwoju na najbliższe miesiące. Już niedługo fani Green Hell uzyskają dostęp do nowego rozszerzenia zatytułowanego The Spirits of Amazonia. Nie od dziś wiadomo, że twórcy pracują nad wersjami na PlayStation i Xbox. Ze względu na chęć ich dopracowania, premiera została nieco odroczona, porty te dostępne będą pomiędzy I a II kwartałem 2021 roku. Poniżej możecie zapoznać się z grafiką, przedstawiającą rozkład najbliższych planów studia.

Green Hell Roadmap

Główne cechy Green Hell:

  • Rzeczywiste techniki przetrwania mają zastosowanie w grze – w tym rozpalanie ogniska, budowanie obozów czy pułapek;
  • Rozbudowany system wytwarzania i składania przedmiotów – broni, narzędzi i budynków;
  • Zdobywania pożywienia poprzez polowanie lub uprawę roślin;
  • Leczenie ran, chorób i urazów z wykorzystaniem mechaniki inspekcji ciała;
  • Innowacyjna mechanika zdrowia psychicznego – postaraj się zachować zdrowie umysłu podczas gdy cała dżungla jest twoim wrogiem;
  • System pogody, który dynamicznie zmienia otoczenie;
  • Bogata i szczegółowa fauna i flora amazońskiej dżungli.