Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night z mnóstwem nowych zrzutów z gry

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Firma Atlus udostępniła dzisiaj mnóstwo nowych zrzutów z Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night prezentujących akcesoria, kostiumy oraz lokacje, które znajdą się w grze. Na start w tytule pojawi się 120 unikalnych przedmiotów, w które będziemy mogli wyposażyć każdą z dostępnych w grze postaci. W drugiej części screenshotów możemy również przyjrzeć się specjalnym teledyskom, w których weźmie udział kilka bohaterów. Nie będą się one jednak opierać wyłącznie na układach tanecznych. W grze nie zabraknie także klasycznych muzycznych klipów, w których postaci zagrają w zespole albo przeniosą nas do kilku lokacji.

Pełną listę utworów w obu produkcjach i zawartość edycji kolekcjonerskiej znajdziecie tutaj: lista utworów i zawartość edycji kolekcjonerskich.  Rozgrywkę z całego utworu znajdziecie tutaj: gameplay z livestreamu.

Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night zadebiutuje w Japonii 24 maja na PS4 i PS Vita.

Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night – Galeria:

Źródło: https://www.dualshockers.com/persona-5-dancing-star-night-screenshots-costumes/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów