Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night na nowych materiałach

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

W trakcie livestreamu zatytułowanego Persona 5 the Animation Net Cafe Leblanc Attic Broadcasting Station producent spin-offów serii, Kazuhisa Wada, po raz pierwszy umożliwił rozegranie całego utworu z Persona 5: Dancing Star Night. W trakcie wydarzenia w ruchu zostały również przedstawione dodatkowe stroje, które wejdą w skład edycji kolekcjonerskiej dla PlayStation Vita.

Pełną listę utworów w obu produkcjach i zawartość edycji kolekcjonerskiej znajdziecie tutaj: lista utworów i zawartość edycji kolekcjonerskich. Jeśli jesteście ciekawi, jak prezentują się stroje dla poszczególnych postaci dostępnych w grze, możecie się im przyjrzeć tutaj: zrzuty z ostatniego magazynu Famitsu.

Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night zadebiutuje w Japonii 24 maja na PS4 i PS Vita.

Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night – nowe materiały z produkcji:

Źródło: https://personacentral.com/persona-5-dancing-star-night-gameplay-footage-features-full-song-ann/ https://personacentral.com/persona-3-dancing-persona-5-dancing-altus-selection-costume-dlc-trailer/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów