Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night – Shinjiro i Akechi w akcji na nowych zwiastunach

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Firma Atlus udostępniła dzisiaj kolejne zwiastuny Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night skupiające się na poszczególnych postaciach, które pojawią się w obu spin-offach. Tym razem w akcji możemy zobaczyć Shinjiro Aragakiego z trzeciej odsłony serii oraz detektywa Goro Akechi z piątej. Obie postaci trafią do Dancing Moon Night i Dancing Star Night poprzez popremierowe płatne DLC.

Pełną listę utworów w obu produkcjach i zawartość edycji kolekcjonerskiej znajdziecie tutaj. Rozgrywkę z wielu utworów i najnowszy zwiastun przedstawiający wszystkie elementy gry znajdziecie tutaj. Jeśli jesteście ciekawi, jak prezentują się dodatkowe stroje, akcesoria i lokacje, zajrzyjcie pod ten link. DLC oparte na serii Yakuza i Virtua Fighter zobaczycie tutaj.

Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night zadebiutuje w Japonii 24 maja na PS4 i PS Vita.

Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night – Najnowsze zwiastuny produkcji:

Źródło: https://personacentral.com/persona-3-dancing-and-persona-5-dancing-akechi-shinjiro-trailers/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów