Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night – Labrys i Sho w akcji na nowych zwiastunach

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Atlus udostępnił dzisiaj kolejne dwa zwiastuny dedykowane poszczególnym postaciom z Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night. Na najnowszych materiałach w akcji możemy zobaczyć Labrys z Persona 4: Arena i Sho Minazukiego z Persona 4: Arena Ultimax, którzy zostaną dodani do spin-offów poprzez popremierowe DLC. Dzięki rozszerzeniom do obu produkcji zawita także m.in. Shinjiro oraz Goro Akechi. W galerii załączonej poniżej będziecie mogli dodatkowo zerknąć na kilka kostiumów, które pojawią się w grze oraz na skany najnowszego numeru Famitsu.

Pełną listę utworów w obu produkcjach i zawartość edycji kolekcjonerskiej znajdziecie tutaj. Rozgrywkę z wielu utworów i najnowszy zwiastun przedstawiający wszystkie elementy gry znajdziecie tutaj. Jeśli jesteście ciekawi, jak prezentują się dodatkowe stroje, akcesoria i lokacje, zajrzyjcie pod ten link. DLC oparte na serii Yakuza i Virtua Fighter zobaczycie tutaj.

Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night zadebiutuje w Japonii 24 maja na PS4 i PS Vita.

Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night – Najnowsze zwiastuny produkcji:

Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night – Zrzuty najnowszego numeru Famitsu:

Persona 3: Dancing Moon Night – Kostiumy Halloweenowe

Persona 5: Dancing Star Night – Kostiumy Halloweenowe:

Źródło: https://personacentral.com/persona-3-dancing-and-persona-5-dancing-labrys-and-sho-character-trailers/ https://personacentral.com/persona-3-dancing-and-persona-5-dancing-scans-feature-shinjiro/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów