Dengeki PlayStation – Kazuhisa Wada wspomina o ciągłym rozwoju serii Persona

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

W ostatnim numerze Dengeki PlayStation w artykule dotyczącym Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night, które w Japonii zadebiutują już 24 maja, pojawił się wywiad z Kazuhisą Wadą, producentem serii. Twórca zdradził m.in., że Persona Q2, skryta w cieniu od czasów ujawnienia wraz z tanecznymi odsłonami serii, znajduje się w intensywnej fazie rozwoju. Wada podkreślił również, że firma pracuje aktualnie nad planem średnio i długoterminowym, obejmującym także numerowane tytuły, aby fani mogli nieprzerwanie cieszyć się serią Persona już od przyszłego roku i poza nim.

Japońscy gracze mogą spodziewać się również wielu nowych kolaboracji, jednak na ten moment nie wiadomo, jakich produkcji będą one dotyczyć. Pierwsza z nich objęła mobilne Granblue Fantasy, które swoją drogą ma otrzymać grę akcji na stacjonarne konsole przygotowywaną przez Platinum Games. Producent spin-offów odniósł się również do dodatkowej zawartości dla Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night. Płatne dodatki będą wychodzić do sierpnia tego roku, a darmowe aktualizacje co tydzień. Warto podkreślić, że taneczne odsłony nadal nie zostały potwierdzone na Zachód. Jeśli Atlus podejdzie do tematu w stylu Persona 4: Dancing All Night, zapowiedzi powinniśmy oczekiwać kilka tygodni po wydaniu gier na rodzimym rynku.

Persona – Zwiastuny produkcji:

Źródło: https://gematsu.com/2018/05/personas-kazuhisa-wada-teases-constant-series-developments-collaboration-projects

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów