Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night – Lavenza w akcji na nowym zwiastunie

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Firma Atlus udostępniła dzisiaj kolejny zwiastun dedykowany poszczególnym postaciom z Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night, skupiający się na Lavenzie z piątej części serii. Jest to bardzo tajemnicza i dość zaskakująca postać, więc jeśli jeszcze nie graliście w Persona 5, jej pochodzenie warto zostawić objętę tajemnicą, by nie zepsuć nikomu zabawy. Lavenza w obu spin-offach serii pojawi się poprzez płatne DLC, udostępnione po premierze gry. W takiej formie do obu tytułów trafi także m.in. Shinji, Goro i Labrys.

Pełną listę utworów w obu produkcjach i zawartość edycji kolekcjonerskiej znajdziecie tutaj. Rozgrywkę z wielu utworów i najnowszy zwiastun przedstawiający wszystkie elementy gry znajdziecie tutaj. Jeśli jesteście ciekawi, jak prezentują się dodatkowe stroje, akcesoria i lokacje, zajrzyjcie pod ten link. DLC oparte na serii Yakuza i Virtua Fighter zobaczycie tutaj.

Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night zadebiutuje w Japonii 24 maja na PS4 i PS Vita.

Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night – Najnowszy zwiastun produkcji:

Źródło: https://gematsu.com/2018/05/persona-3-dancing-moon-night-and-persona-5-dancing-star-night-dlc-character-lavenza-trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów