Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night – Sega zapowiedziała DLC ze strojami z Yakuzy i Virtua Fighter

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Cztery dni temu japoński oddział firmy Sega zamieścił na twitterze ankietę dotyczącą DLC do Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night, w której gracze mogli zadecydować, z której gry chcieliby otrzymać dodatkowe stroje. Do wyboru były trzy serie: Yakuza, Virtua Fighter oraz Sonic The Hedgehog. Głosowanie zwyciężyła Yakuza, zdobywając 8 procent więcej głosów niż mastkotka Segi.

Dzisiaj Sega podczas wciąż trwającego SEGA FES 2018 zaprezentowała stroje, które trafią do obu spin-offów. Mimo że ankieta wskazywała na to, że do gry trafi tylko jeden z zestawów DLC, fani po premierze gry będą mogli zakupić dwa z nich: kostiumy z serii Yakuza (P5:DSN) oraz Virtua Fighter (P3:DMN). Sonic, który wylądował na drugim miejscu, co ciekawe pojawi się wyłącznie w postaci stroju dla Morgany w Persona 5: Dancing Star Night.

Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night zadebiutuje w Japonii 24 maja na PS4 i PS Vita.

Persona 3: Dancing Moon Night i Persona 5: Dancing Star Night – Stroje z Yakuzy i Virtua Fighter:

Źródło: https://personacentral.com/virtua-fighter-costumes-announced-for-persona-3-dancing-yakuza-and-sonic-costumes-for-persona-5-dancing/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów