Zobaczcie nowy zwiastun Iron Harvest

iron harvest

Wydawca, Deep Silver, wraz z deweloperem, studiem King Art Games, opublikowali dzisiaj w sieci fabularny zwiastun Iron Harvest.

Iron Harvest to klasyczna gra RTS, w której akcja tytułu rozgrywa się w uniwersum wykreowanym przez Jakuba Różalskiego, w którym nowoczesna technologia wkomponowana została w wyjątkową scenerię początku XX wieku. Produkcja miała kampanię na kickstarterze, która zakończyła się powodzeniem i przeszła oczekiwania samych twórców. Ludzie z Deep Silver chcieli uzyskać od społeczności 450 tysięcy dolarów, a końcowy wynik wyniósł aż 1,5 miliona dolarów. Iron Harvest recenzja.

Iron Harvest zadebiutuje na rynku 1 września i będzie dostępny na PC, Xbox One oraz PlayStation 4. Przypomnijmy, że z uniwersum stworzonym przez Jakub Różalskiego mogliśmy spotkać się już wcześniej. Cyfrowej adaptacji doczekała gra planszowa, nad którą pracował artysta. Mowa tutaj o Scythe: Digital Edition, które zadebiutowało na Steam w 2018 roku. Zachęcam do zapoznania się z naszą recenzją tego tytułu.