Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Iron Harvest z nowym trybem i dodatkiem fabularnym

Iron Harvest
Iron Harvest

Studio KING Art Games po niezłym przyjęciu Iron Harvest przez graczy i krytyków, nie zatrzymuje się i dalej udoskonala swoją produkcję.

Gra otrzyma nowy tryb o nazwie Drop Zone. Zapasy wojskowe zostaną zrzucone z samolotów na polu bitwy, a gracze muszą je odebrać. Pierwsza drużyna, która osiągnie wymaganą liczbę, wygrywa, a kluczem do zwycięstwa będzie więc ochrona miejsc z cennym ładunkiem. 17 grudnia zostanie wydane DLC o nazwie Rusviet Revolution Story. W tym dniu w alternatywnej historii ludność Rusweta miała zbuntować się przeciwko carowi. Do gry dodane zostaną cztery nowe mapy, a pojedyncze misje na nich rzucą światło na historię tajemniczego Rasputina.

Rusviet Revolution będzie dostępne bezpłatnie dla wspierających grę na Kickstarterze i posiadaczy Iron Harvest Digital Deluxe. Wszyscy inni będą mogli ją kupić na Steamie, GOG.com lub Epic Games Store. Dla tych, którzy dalej się zastanawiają nad kupnem gry, od 25 listopada do 1 grudnia będą mogli zapoznać się z grą za darmo. Tymczasowe demo zawierać ma początek kampanii fabularnej, a także bitwy online, w tym rankingowe. Naszą recenzję Iron Harvest przeczytacie w tym miejscu.

Iron Harvest zwiastun

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Advertisement