Wiemy, kto wcieli się w rolę Solid Snake’a w filmie Metal Gear Solid!

Metal Gear Solid

Od lat krążyły plotki dotyczące filmowej wersji Metal Gear Solid, największego dzieła Hideo Kojimy. Według doniesień pochodzących z serwisu Deadline, wreszcie rola Solid Snake’a została obsadzona.

W główną postać z kultowej serii Konami wcieli się Oscar Isaac – aktor występował głównie w filmach Ex Machina i X-Men: Apocalypse oraz nowych odsłonach Gwiezdnych Wojen. Jego najlepsze chwile jednak dopiero nadchodzą – Isaac wkrótce dołączy do Marvel Cinematic Universe, wcielając się w rolę Moon Knighta, oraz pojawi się w hollywoodzkim hicie pod tytułem Diuna.

Film Metal Gear Solid wyreżyseruje Jordan Vogt-Roberts, znany głównie z filmu Kong: Wyspa czaszki, scenarzystą za to będzie Derek Connolly, który zajął się dwoma częściami Jurassic World oraz filmem Pokémon Detektyw Pikachu.

To nie jedyna nowina dotycząca Metal Gear Solid – jak podaje prowadzący kanału Moore’s Law Is Dead, studio Bluepoint Games, odpowiedzialne głównie za remake Demon’s Souls, ma pracować nad odnowioną wersją pierwszej części hitu Hideo Kojimy. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zapraszam pod ten link.