Demon’s Souls Remake ze zwiastunem premierowym. Gra wygląda wspaniale

Demon's Souls Remake

Bluepoint Games oraz Sony udostępniło dziś w sieci premierowy zwiastun Demon’s Souls Remake. Produkcja w Europie wprawdzie debiutuje wraz z PlayStation 5, czyli 19 listopada.

Jak napisał Konrad w artykule dotyczącym najgorętszych premier miesiąca:

Zasłonę milczenia spuszczę na fakt, że jedną z najbardziej wyczekiwanych gier nowej generacji, a jednocześnie jednym z niewielu tytułów startowych jest remake jedenastoletniej produkcji. Nie zmienia to bowiem faktu, że Demon’s Souls zapowiada się po prostu miodnie i będzie to fantastyczna okazja dla nieco świeższych fanów Soulsów, którzy do tej pory nie mieli okazji lub ochoty na zapoznanie się z pierwowzorem hitu From Software. Nie dość, że oryginał nie był tak dopracowany jak późniejsze gry studia, to w dodatku dostępny jest wyłącznie na PlayStation 3, uniemożliwiając rzeszy graczy poznanie go. A warto. To zdecydowanie moja ulubiona część sagi z niesamowitym światem, świetnymi przeciwnikami i niewybaczającym poziomem trudności. Zobaczyć ten tytuł w takim wydaniu to miód na moje serce, choć spierać można się ze stroną wizualną remake’u, zbytnio odchodzącą od oryginału. Już nie mogę się doczekać, aż ponownie chwycę za swoją ukochaną halabardę i rzucę na się na Smoczego Boga…

Demon’s Souls Remake – zwiastun premierowy

Jak widzicie – jest na co czekać! Jeszcze tydzień dzieli nas zarówno od premiery PlayStation 5, jak i Demon’s Souls Remake.