Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 z nowymi informacjami

Vampire The Masquerade Bloodlines 2
Vampire The Masquerade Bloodlines 2

Paradox Interactive opublikowało nowy materiał wideo, przedstawiający świat Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. Ponadto udostępniono informacje o bohaterze gry oraz jego zdolnościach.

Akcja produkcji ma miejsce w Seattle. W trakcie rozgrywki wcielimy się w wampira, który należy do grupy o nazwie Thinblood, uważaną przez innych krwiopijców za słabszą.

W Świecie Ciemności traktuje się ich z pogardą, lecz we wspomnianym mieście panują zasady, dzięki którym tolerowani są wszyscy przedstawiciele krwiożerczej rasy.

Do dyspozycji gracza twórcy oddadzą trzy klasy. Każda z nich posiada unikalny zestaw zdolności. Jedna pozwoli unosić się w powietrzu i przywoływać nietoperze. Kolejna sprawi, że posiądziemy umiejętności telekinetyczne.

Trzecia specjalizacja odda w nasze ręce kontrolę nad mgłą. Ta posiada dwa warianty – pierwszy, który znacząco ułatwi proces skradania oraz drugi, przydatny w walce, ponieważ oślepiający i ogłuszający oponentów.

Wraz z postępem fabularnym nasza postać dołączy do jednej z 5 grup, które są przedstawicielami pełnej krwi. Dzięki temu uzyskamy dostęp do kolejnych specjalnych umiejętności.

Zapowiedź Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 miała miejsce w marcu. Tytuł zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera w 2020 roku.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 – materiał wprowadzający w świat gry