Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 z nowymi informacjami

Vampire The Masquerade Bloodlines 2
Vampire The Masquerade Bloodlines 2

Paradox Interactive opublikowało nowy materiał wideo, przedstawiający świat Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. Ponadto udostępniono informacje o bohaterze gry oraz jego zdolnościach.

Akcja produkcji ma miejsce w Seattle. W trakcie rozgrywki wcielimy się w wampira, który należy do grupy o nazwie Thinblood, uważaną przez innych krwiopijców za słabszą.

W Świecie Ciemności traktuje się ich z pogardą, lecz we wspomnianym mieście panują zasady, dzięki którym tolerowani są wszyscy przedstawiciele krwiożerczej rasy.

Do dyspozycji gracza twórcy oddadzą trzy klasy. Każda z nich posiada unikalny zestaw zdolności. Jedna pozwoli unosić się w powietrzu i przywoływać nietoperze. Kolejna sprawi, że posiądziemy umiejętności telekinetyczne.

Trzecia specjalizacja odda w nasze ręce kontrolę nad mgłą. Ta posiada dwa warianty – pierwszy, który znacząco ułatwi proces skradania oraz drugi, przydatny w walce, ponieważ oślepiający i ogłuszający oponentów.

Wraz z postępem fabularnym nasza postać dołączy do jednej z 5 grup, które są przedstawicielami pełnej krwi. Dzięki temu uzyskamy dostęp do kolejnych specjalnych umiejętności.

Zapowiedź Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 miała miejsce w marcu. Tytuł zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera w 2020 roku.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 – materiał wprowadzający w świat gry

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

RECENZJE GIER

Samuraj wezwany do spalenia miasta faktycznie wstał, ale zaraz potem runął jak długi, wybijając sobie przy okazji kilka zębów. Tak pokrótce można by opisać...

PC

Jeśli gracie w Cyberpunk 2077 na pewno wiecie kim jest Panam Palmer. Panam to najemniczka, była członkini nomadzkiej rodziny Aldecaldos. Aktorka Tristin Mays i...

PUBLICYSTYKA

Świat odetchnął w dniu, gdy pojawiły się pierwsze recenzje Cyberpunka 2077. Po jego premierze rozpalił się jednak na nowo, a rozpędzony do granic możliwości...

TOP LISTA

Już od pięciu lat tworzymy rankingi, w których zestawiamy najlepsze produkcje mijających 12 miesięcy. To zawsze świetna zabawa, ale również okazja do refleksji i...

Advertisement