Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 z nowymi informacjami

Vampire The Masquerade Bloodlines 2
Vampire The Masquerade Bloodlines 2

Paradox Interactive opublikowało nowy materiał wideo, przedstawiający świat Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. Ponadto udostępniono informacje o bohaterze gry oraz jego zdolnościach.

Akcja produkcji ma miejsce w Seattle. W trakcie rozgrywki wcielimy się w wampira, który należy do grupy o nazwie Thinblood, uważaną przez innych krwiopijców za słabszą.

W Świecie Ciemności traktuje się ich z pogardą, lecz we wspomnianym mieście panują zasady, dzięki którym tolerowani są wszyscy przedstawiciele krwiożerczej rasy.

Do dyspozycji gracza twórcy oddadzą trzy klasy. Każda z nich posiada unikalny zestaw zdolności. Jedna pozwoli unosić się w powietrzu i przywoływać nietoperze. Kolejna sprawi, że posiądziemy umiejętności telekinetyczne.

Trzecia specjalizacja odda w nasze ręce kontrolę nad mgłą. Ta posiada dwa warianty – pierwszy, który znacząco ułatwi proces skradania oraz drugi, przydatny w walce, ponieważ oślepiający i ogłuszający oponentów.

Wraz z postępem fabularnym nasza postać dołączy do jednej z 5 grup, które są przedstawicielami pełnej krwi. Dzięki temu uzyskamy dostęp do kolejnych specjalnych umiejętności.

Zapowiedź Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 miała miejsce w marcu. Tytuł zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera w 2020 roku.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 – materiał wprowadzający w świat gry

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Advertisement

Zobacz także...

PUBLICYSTYKA

Idąc za ciosem, wraz z Kasjanem i Robertem postanowiliśmy wziąć pod lupę kolejną znaną i powszechnie lubianą serię – Call of Duty. Marce tej...

RECENZJE GIER

Rekurencja. Za tym raczej niezbyt spotykanym na co dzień pojęciem kryje się coś, co wszyscy znamy. Jak podaje Wikipedia: odwoływanie się np. funkcji lub...

PUBLICYSTYKA

Popularność różnego rodzaju kart i kuponów promocyjnych znalazła swoje odzwierciedlenie także w świecie graczy. PSN Card to propozycja dla tych, którzy chcą na szeroką...

RECENZJE GIER

Właśnie wróciłem z przejażdżki. Ot, 80 kilometrów powolnym tempem. Takie dwie godzinki dla relaksu. Wyjechałem z miasta, skręciłem na lokalne drogi, trochę poskakałem na...

Advertisement