Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 z nowymi informacjami

Vampire The Masquerade Bloodlines 2
Vampire The Masquerade Bloodlines 2

Paradox Interactive opublikowało nowy materiał wideo, przedstawiający świat Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. Ponadto udostępniono informacje o bohaterze gry oraz jego zdolnościach.

Akcja produkcji ma miejsce w Seattle. W trakcie rozgrywki wcielimy się w wampira, który należy do grupy o nazwie Thinblood, uważaną przez innych krwiopijców za słabszą.

W Świecie Ciemności traktuje się ich z pogardą, lecz we wspomnianym mieście panują zasady, dzięki którym tolerowani są wszyscy przedstawiciele krwiożerczej rasy.

Do dyspozycji gracza twórcy oddadzą trzy klasy. Każda z nich posiada unikalny zestaw zdolności. Jedna pozwoli unosić się w powietrzu i przywoływać nietoperze. Kolejna sprawi, że posiądziemy umiejętności telekinetyczne.

Trzecia specjalizacja odda w nasze ręce kontrolę nad mgłą. Ta posiada dwa warianty – pierwszy, który znacząco ułatwi proces skradania oraz drugi, przydatny w walce, ponieważ oślepiający i ogłuszający oponentów.

Wraz z postępem fabularnym nasza postać dołączy do jednej z 5 grup, które są przedstawicielami pełnej krwi. Dzięki temu uzyskamy dostęp do kolejnych specjalnych umiejętności.

Zapowiedź Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 miała miejsce w marcu. Tytuł zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera w 2020 roku.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 – materiał wprowadzający w świat gry

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement