Zapowiedziano Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

Premiera już w przyszłym roku

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Vampire The Masquerade Bloodlines 2
Vampire The Masquerade Bloodlines 2

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Gra zadebiutuje w pierwszym kwartale 2020 roku.

Powyższe informację przekazali twórcy gry oraz wydawca, odpowiednio studio Hardsuit Labs oraz firma Paradox Interactive.

Wszyscy zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 dostępne jest w oficjalnym sklepie firmy Paradox, a także na platformach takich jak Steam, GOG i Epic Games Store.

Tytuł dostępny jest w dwóch wersjach – podstawowej, za którą przyjdzie nam zapłacić 59.99$ oraz specjalnej, zatytułowanej „Blood Moon”.

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Screen

Jesteście gotowi, aby ponownie przybrać wampirzą postać?

Ta druga zawierać będzie przepustkę sezonową, która nosi nazwę „Season of the Wolf”. W jej skład wchodzić będzie dodatkowa fabularna zawartość, która pojawi się po premierzy gry. „Blood Moon Edition” również znaleźć można na wymienionych wyżej platformach dystrybucji w cenie 89.99$.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 jest kontynuacją kultowej gry RPG, czyli wydanego w 2004 roku Vampire: The Masquerade – Bloodlines. Za stworzenie wspomnianego hitu odpowiedzialne było studio Troika Games.

Produkcja zapowiedziana przez Paradox Interactive oraz studio Hardsuit Labs opierać będzie się na podobnych założeniach co dzieło Troika Games.

Gracze ponownie wcielą się w wampira, próbującego odnaleźć się w świecie polityki wojen, które toczone są przez różne klany jego pobratymców. Nie zabraknie również postaci, które pojawiły się w pierwszym Bloodlines.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 – zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów