Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Zapowiedziano Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

Premiera już w przyszłym roku

Vampire The Masquerade Bloodlines 2
Vampire The Masquerade Bloodlines 2

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Gra zadebiutuje w pierwszym kwartale 2020 roku.

Powyższe informację przekazali twórcy gry oraz wydawca, odpowiednio studio Hardsuit Labs oraz firma Paradox Interactive.

Wszyscy zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 dostępne jest w oficjalnym sklepie firmy Paradox, a także na platformach takich jak Steam, GOG i Epic Games Store.

Tytuł dostępny jest w dwóch wersjach – podstawowej, za którą przyjdzie nam zapłacić 59.99$ oraz specjalnej, zatytułowanej „Blood Moon”.

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Screen

Jesteście gotowi, aby ponownie przybrać wampirzą postać?

Ta druga zawierać będzie przepustkę sezonową, która nosi nazwę „Season of the Wolf”. W jej skład wchodzić będzie dodatkowa fabularna zawartość, która pojawi się po premierzy gry. „Blood Moon Edition” również znaleźć można na wymienionych wyżej platformach dystrybucji w cenie 89.99$.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 jest kontynuacją kultowej gry RPG, czyli wydanego w 2004 roku Vampire: The Masquerade – Bloodlines. Za stworzenie wspomnianego hitu odpowiedzialne było studio Troika Games.

Produkcja zapowiedziana przez Paradox Interactive oraz studio Hardsuit Labs opierać będzie się na podobnych założeniach co dzieło Troika Games.

Gracze ponownie wcielą się w wampira, próbującego odnaleźć się w świecie polityki wojen, które toczone są przez różne klany jego pobratymców. Nie zabraknie również postaci, które pojawiły się w pierwszym Bloodlines.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 – zwiastun

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement