Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Zapowiedziano Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

Premiera już w przyszłym roku

Vampire The Masquerade Bloodlines 2
Vampire The Masquerade Bloodlines 2

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Gra zadebiutuje w pierwszym kwartale 2020 roku.

Powyższe informację przekazali twórcy gry oraz wydawca, odpowiednio studio Hardsuit Labs oraz firma Paradox Interactive.

Wszyscy zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe. Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 dostępne jest w oficjalnym sklepie firmy Paradox, a także na platformach takich jak Steam, GOG i Epic Games Store.

Tytuł dostępny jest w dwóch wersjach – podstawowej, za którą przyjdzie nam zapłacić 59.99$ oraz specjalnej, zatytułowanej „Blood Moon”.

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Screen

Jesteście gotowi, aby ponownie przybrać wampirzą postać?

Ta druga zawierać będzie przepustkę sezonową, która nosi nazwę „Season of the Wolf”. W jej skład wchodzić będzie dodatkowa fabularna zawartość, która pojawi się po premierzy gry. „Blood Moon Edition” również znaleźć można na wymienionych wyżej platformach dystrybucji w cenie 89.99$.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 jest kontynuacją kultowej gry RPG, czyli wydanego w 2004 roku Vampire: The Masquerade – Bloodlines. Za stworzenie wspomnianego hitu odpowiedzialne było studio Troika Games.

Produkcja zapowiedziana przez Paradox Interactive oraz studio Hardsuit Labs opierać będzie się na podobnych założeniach co dzieło Troika Games.

Gracze ponownie wcielą się w wampira, próbującego odnaleźć się w świecie polityki wojen, które toczone są przez różne klany jego pobratymców. Nie zabraknie również postaci, które pojawiły się w pierwszym Bloodlines.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 – zwiastun

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Advertisement

Zobacz także...

PUBLICYSTYKA

Idąc za ciosem, wraz z Kasjanem i Robertem postanowiliśmy wziąć pod lupę kolejną znaną i powszechnie lubianą serię – Call of Duty. Marce tej...

RECENZJE GIER

Rekurencja. Za tym raczej niezbyt spotykanym na co dzień pojęciem kryje się coś, co wszyscy znamy. Jak podaje Wikipedia: odwoływanie się np. funkcji lub...

PUBLICYSTYKA

Popularność różnego rodzaju kart i kuponów promocyjnych znalazła swoje odzwierciedlenie także w świecie graczy. PSN Card to propozycja dla tych, którzy chcą na szeroką...

RECENZJE GIER

Właśnie wróciłem z przejażdżki. Ot, 80 kilometrów powolnym tempem. Takie dwie godzinki dla relaksu. Wyjechałem z miasta, skręciłem na lokalne drogi, trochę poskakałem na...

Advertisement