Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 – poznaliśmy ostatnią wampirzą frakcję

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Unseen
Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Unseen

Paradox Interactive ujawnił ostatnią wampirzą frakcję, z którą będziemy mogli sprzymierzyć się podczas rozgrywki w Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. Poznajcie Unseen.

Wśród członków wspomnianej grupy przeważają dziennikarze, hakerzy, a także inżynierowie. Jej członkowie byli początkowo wykluczeni przez inne wampiry, przez co zmuszeni byli żyć pośród ignorowanych i gardzonych bezdomnych i biedoty.

Ich pozycja polepszyła się pod rządami Rady Trzech. Unseen specjalizują się w gromadzeniu przydatnych informacji, znają również wiele handlowych tajemnic. Przynależność do tej frakcji może okazać się bardzo pomocna w wielu sytuacjach.

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Twierdza Unseen

Twierdza Unseen

Warto wspomnieć, że w grze dostępne będą też wampirze klany. Pierwsze z nich, czyli Brujah oraz Tremere, zaprezentowano graczom w maju. Więcej informacji na ich temat znajdziecie TUTAJ.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera w marcu 2020 roku.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów