Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 – poznaliśmy ostatnią wampirzą frakcję

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Unseen
Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Unseen

Paradox Interactive ujawnił ostatnią wampirzą frakcję, z którą będziemy mogli sprzymierzyć się podczas rozgrywki w Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. Poznajcie Unseen.

Wśród członków wspomnianej grupy przeważają dziennikarze, hakerzy, a także inżynierowie. Jej członkowie byli początkowo wykluczeni przez inne wampiry, przez co zmuszeni byli żyć pośród ignorowanych i gardzonych bezdomnych i biedoty.

Ich pozycja polepszyła się pod rządami Rady Trzech. Unseen specjalizują się w gromadzeniu przydatnych informacji, znają również wiele handlowych tajemnic. Przynależność do tej frakcji może okazać się bardzo pomocna w wielu sytuacjach.

Vampire The Masquerade Bloodlines 2 Twierdza Unseen

Twierdza Unseen

Warto wspomnieć, że w grze dostępne będą też wampirze klany. Pierwsze z nich, czyli Brujah oraz Tremere, zaprezentowano graczom w maju. Więcej informacji na ich temat znajdziecie TUTAJ.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera w marcu 2020 roku.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement