Until Dawn nie otrzyma wsparcia dla PlayStation 4 Pro

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Until Dawn – ekskluzywny dreszczowiec na konsolę PlayStation 4, może nie otrzymać aktualizacji, która pozwoli wykorzystać możliwości odświeżonej konsoli Sony. Supermassive Games za pośrednictwem Twittera poinformowało, że jak na razie nie mają w planach optymalizowania horroru pod kontem PS4 Pro.

Jest to dość zaskakująca informacja biorąc pod uwagę, że Until Dawn to jeden z najlepiej wyglądających tytułów na wyłączność tej generacji. Gra pierwotnie debiutowała 25 sierpnia 2015 roku i wciąż cieszy się sporą popularnością.

Dyskusja

Komentarzy ( 2 )

  1. RN5 pisze:

    A dlaczego miałaby otrzymać wsparcie taka stara gra. Może wymieńcie jeszcze setki innych tytułów które go nie otrzymają? Przecież nikt nie zapowiadał że ta gra otrzyma taka aktualizację. Chyba wam się pomyliło z Until Dawn: Rush of Blood ale to chyba niemożliwe żeby walnąć taką gafę skoro zajmujecie się tematem gier jak rozumiem profesjonalnie.

    • Kamil Kościelniak pisze:

      The Last Of Us Remastered czy inFAMOUS Second Son to dużo starsze produkcje, które otrzymały aktualizację dl Pro. Nikt nie sugerował, że Until Dawn ma takie wsparcie dostać, jednak wydawało się że Sony w pierwszej kolejności zajmie się tytułami na wyłączność. I tak wiem o istnieniu Until Dawn: Rush of Blood na PS VR. Gra ta otrzyma wsparcie dla Pro.

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów