Sony jest zadowolone z PlayStation 4 Pro

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
Playstation 4 Jailbreak
Playstation 4

Warwick Light w wywiadzie dla MCVUK nie krył zadowolone z międzygeneracyjnej konsoli, jaką bez wątpienia jest PlayStation 4 Pro i zaznaczył również, że gracze wymagają od Sony gier z kampanią fabularną dla jednego gracza.

Jedną z takich produkcji jest  God of War, zwycięzca nagrody Gry Roku na The Game Awards.  Inne wielkie tegoroczne hity na konsolę Sony to Spider-Man, Detroit: Become Human czy Astro Bot. Light nie omieszkał wspomnieć, że choć  Sony wydało wiele ekskluzywnych hitów, rok 2018 należał również do Fortnite,

Według pracownika Sony konsola w wersji Pro była potrzebną ewolucją, a japoński koncern tylko na tym zyskał. Dzięki wprowadzeniu mocniejszej konsoli gracze z całego świata mogą grać w gry z wyższą rozdzielczością i HDR.

1 z 5 kupionych konsol to właśnie PlayStation 4 Pro, a 40% obecnych użytkowników zdecydowało się na zakup mocniejszej konsoli. W takiej sytuacji widać, że nowy model cieszy się popularnością wśród graczy i ludzi z branży growej.

Warwick Light nie wspomniał ani słowem o kolejnej generacji PlayStation. Jednak ton jego wypowiedzi wskazywał, że obecny lider rynku konsolowego mógłby wydać kolejną konsolę w dowolnym momencie. Z drugiej strony warto poczekać na to, co zaprezentuje konkurencja w postaci Nintendo i Microsoftu.

Czy bylibyście gotowi na mocniejsze wersje konsol wydawane co trzy lata?

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów