Limitowana edycja PlayStation 4 Pro z motywem inspirowanym Kingdom Hearts 3 jest dostępna w USA i Europie

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Kingdom Hearts III PS4 Pro edycja limitowana
Kingdom Hearts III PS4 Pro edycja limitowana

Do premiery Kingdom Hearts 3 zostało zaledwie nieco ponad miesiąc, tak więc fani serii łączącej uniwersa Disneya i Pixara, powinni już zacierać ręce. Aby uczcić mającą się odbyć 29 stycznia premierę, Square Enix i Sony przygotowali rewelacyjny pakiet limitowanej konsoli PS4 PRO 1 TB z motywem nawiązującym do Kingdom Hearts 3 oraz oczywiście samą grą w wersji Deluxe.

Na PS4 znajduje się efektowny skomplikowany wzór i wykończenie fakturą przypominającą skórę. Czarny Dualshock 4 z ozdobnymi detalami na panelu dotykowym, świetnie współgra z elegancką konsolą.

W Ameryce Północnej pakiet będzie dostępny wyłącznie w sklepach Gamestop, w Europie nie został jeszcze ogłoszony ekskluzywny detalista. Konsolę można już również zamawiać w przedsprzedaży w brytyjskiej sieci GAME za 380 funtów.

Kingdom Hearts Iii Ps4 Pro Edycja Limitowana

Kingdom Hearts Iii Ps4 Pro Edycja Limitowana

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów