Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Rage 2 na Xbox One X i PS4 Pro w 60 klatkach, ale nie w 4K

Rage 2
Rage 2

Rage 2 zadebiutuje w ciągu najbliższych miesięcy i wygląda na intrygującą produkcję, szczególnie biorąc pod uwagę bardzo żywą kolorystykę. Ponadto wielu graczy pewnie myśli, że w przypadku mocniejszej konsoli dostaną rozdzielczość 4K. Z tym może być problem.

Tim Willits w wywiadzie dla Hardcore Gamer potwierdził, że ich nadchodząca produkcja będzie działać w rozdzielczości Full HD i zapewni 60 klatek/s. Dotyczy to obu mocniejszych konsol, czyli PlayStation 4 i Xbox One X.

Willits wyjaśnił, że jego zespół skupił się na płynności gry, więc nie ma mowy o trybie 4K i 30 klatkach/s.

Prościej się nie da. Na PlayStation 4 Pro i Xboksie One X gracze otrzymają 1080p z 60 klatkami/s, podstawowe konsole również będą uruchamiały grę w Full HD, ale liczba klatek zmaleje do 30. Na PC nie będzie tego typu podziału.

Wyższa rozdzielczość nie zawsze oznacza lepsze doznania z gry. Lepiej, żeby produkcja była płynniejsza niż dawała działała jako tako w 4K. Poza tym w Rage 2 pojawi się dodatkowa darmowa i płatna zawartość, ale w tej chwili nie wiadomo co to będzie.

Zamierzamy dodać darmowe i płatne dodatki. Pamiętajcie, że to gra dla jednego gracza, więc nowa zawartość po zakończeniu gry pozwoli zwiększyć jej żywotność. Nasza technologia pomoże nam szybciej i prościej rozszerzyć świat Rage 2.

Rage 2 pojawi się 14 maja bieżącego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement