Rage 2 na Xbox One X i PS4 Pro w 60 klatkach, ale nie w 4K

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 2 min.
Rage 2
Rage 2

Rage 2 zadebiutuje w ciągu najbliższych miesięcy i wygląda na intrygującą produkcję, szczególnie biorąc pod uwagę bardzo żywą kolorystykę. Ponadto wielu graczy pewnie myśli, że w przypadku mocniejszej konsoli dostaną rozdzielczość 4K. Z tym może być problem.

Tim Willits w wywiadzie dla Hardcore Gamer potwierdził, że ich nadchodząca produkcja będzie działać w rozdzielczości Full HD i zapewni 60 klatek/s. Dotyczy to obu mocniejszych konsol, czyli PlayStation 4 i Xbox One X.

Willits wyjaśnił, że jego zespół skupił się na płynności gry, więc nie ma mowy o trybie 4K i 30 klatkach/s.

Prościej się nie da. Na PlayStation 4 Pro i Xboksie One X gracze otrzymają 1080p z 60 klatkami/s, podstawowe konsole również będą uruchamiały grę w Full HD, ale liczba klatek zmaleje do 30. Na PC nie będzie tego typu podziału.

Wyższa rozdzielczość nie zawsze oznacza lepsze doznania z gry. Lepiej, żeby produkcja była płynniejsza niż dawała działała jako tako w 4K. Poza tym w Rage 2 pojawi się dodatkowa darmowa i płatna zawartość, ale w tej chwili nie wiadomo co to będzie.

Zamierzamy dodać darmowe i płatne dodatki. Pamiętajcie, że to gra dla jednego gracza, więc nowa zawartość po zakończeniu gry pozwoli zwiększyć jej żywotność. Nasza technologia pomoże nam szybciej i prościej rozszerzyć świat Rage 2.

Rage 2 pojawi się 14 maja bieżącego roku na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Źródło: https://www.dualshockers.com/rage-2-xbox-one-x/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów