Man of Medan – nowy horror od twórców Until Dawn ze świeżym zwiastunem. Premiera jeszcze w tym miesiącu

man of medan

Wydawca, studio Bandai Namco, oraz deweloper, Supermassive Games, udostępnili w sieci nowy zwiastun Man of Medan. Studio odpowiedzialne za tę produkcję stworzyło wcześniej między innymi Until Dawn – ekskluzywny na PlayStation 4 horror trzymający w napięciu i świetnie wykorzystujący efekt motyla, w którym kierowaliśmy wieloma postaciami, a każdy nasz wybór miał wpływ na dalszy przebieg fabuły.

Główną postacią w zwiastunie jest mężczyzna, który zajmuje się przechowywaniem różnych historii i opowieści, które są o wszystkim i często ze sobą kontrastują – opowiadają o życiu i śmierci, miłości i nienawiści, pięknie i chciwości. Fabuła Man of Medan skupia się na grupie znajomych nurków, którzy podczas jednej z wypraw napotykają się na statek, który zatonął w niewyjaśnionych okolicznościach w 1947 roku. Bohaterzy decydują się na zbadanie wraku, lecz po drodze spotykają się z dość nietypowymi zjawiskami i wydarzeniami, które ciężko logicznie wytłumaczyć…

Man of Medan zadebiutuje już za 5 dni, tj. 30 sierpnia. Produkcja pojawi się na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Najnowszy zwiastun Man of Medan