Ubisoft potwierdza – Watch Dogs 2 będzie zaprezentowane na E3

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Do tej pory mogliśmy być pewni, że na konferencji Ubisoftu, podczas tegorocznych targów E3, zobaczymy takie tytuły jak Ghost Recon Wildlands, For Honor oraz South Park: The Fractured But Whole. Do tego towarzystwa dołącza jeszcze sequel multiplatformowego przeboju z początku ósmej generacji – Watch Dogs 2.

Pierwsza część miała być prawdziwym nextgenowym hitem, jednak nie do końca szczery marketing bardzo niekorzystnie odbił się na produkcji. Francuskie studio jednak zapowiadało, że z IP nie zrezygnuje i wygląda na to, że słowa dotrzymało.

Watch Dogs 2 mało tego, że zostanie zaprezentowane na E3, to wygląda na to, że gra zadebiutuje jeszcze w tym roku. Coś w końcu musi wypełnić dziurę w kalendarzu Ubisoftu, powstałą po tym jak ogłoszono, że w 2016 roku nie zadebiutuje kolejna odsłona serii Assassin’s Creed . Październik i listopad wydają się być wolne, ale kto wie, może Francuzi szykują jeszcze jakąś niespodziankę.

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Mark Matuszczyk pisze:

    Ech jeszcze jedynki nie ograłem, tak mnie ten hejt skutecznie zniechęcił. Choć od pewnego czasu czaję się na pudełko bo można już za 7 dyszek wyrwać, tylko pewnie jak kupie to za miesiąc będzie w plusie.

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów