Watch Dogs: Legion z dokładną datą premiery na PS4, XONE, PC i Google Stadia

Watch Dogs Legion e1597607574574

Ubisoft podczas dzisiejszej prezentacji Ubisoft Forward ujawnił dokładną datę premiery Watch Dogs: Legion. Najnowsza odsłona hakerskiego cyklu na konsoli PlayStation 4, Xbox One, PC i Google Stadia zadebiutuje już 29 października tego roku. Produkcja w późniejszym terminie oficjalnie trafi również na nową generację, więc jeśli planujecie zakup next gena, warto poczekać na jeszcze lepszą wersję.

Twórcy z okazji ogłoszenia udostępnili dwa obszerne materiały. Pierwszy z nich to filmowy zwiastun zatytułowany Punkt Krytyczny, skupiający się na nowym członku grupy DedSec oraz dynamicznym przedstawieniu świata gry. Warto przypomnieć, że tym razem odwiedzimy dystopijny Londyn, w którym naszym zadaniem będzie utworzenie ruchu oporu i odbicie miasta z rąk skorumpowanych władz. Po wyjątkowo klimatycznym wprowadzeniu Ubisoft zaprezentował również właściwy gameplay, prezentujący wiele mechanik  oraz oryginalny rdzeń gry.

Podczas rozgrywki nie znajdziemy jednego, głównego bohatera. Watch Dogs: Legion umożliwi nam wcielenie się w każdego napotkanego przechodnia i wykonanie dowolnej misji właśnie za jego pomocą. Każda postać będzie posiadała unikalne umiejętności, co umożliwi nam grę na wiele ciekawych sposobów. Ciężko na ten moment przewidzieć, jak nastawienie na taką swobodę wpłynie na fabułę gry, jednak trzeba przyznać, że w akcji prezentuje się to wyjątkowo intrygująco. Jeśli jesteście ciekawi, jak nowe psiaki wypadają w akcji, zerknijcie na materiały załączone poniżej.

Watch Dogs: Legion – Najnowsze materiały: