Thea: The Awakening – świetna polska produkcja już wkrótce dostępna na Nintendo Switch

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 2 min.
Thea The Awakening
Thea The Awakening

Thea: The Awakening, autorstwa MuHa Games, zadebiutowała na PC w 2015 roku. W 2017 doczekaliśmy się wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One. Produkcja przyjęła się świetnie na wszystkich platformach, dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że twórcy zdecydowali się poszerzyć grono odbiorców. Już 1 lutego w Thea: The Awakening zagrać będą mogli posiadacze Nintendo Switch. Gra dostępna będzie wyłącznie w wersji elektronicznej, a decydując się na zakup w przedsprzedaży, możecie skorzystać z 10% rabatu. Ponadto każdy, kto posiada w swojej switchowej bibliotece gier: Moster Couch, Die for Valhalla! lub Steamburg, otrzymuje 15% zniżkę. Zachęcam do obejrzenia najnowszego trailera oraz zapoznania się z naszymi recenzjami. (Recenzja wersji na PlyaStation 4 oraz PC).

Thea: The Awakening – trailer

 

Jak zapewnia studio, Thea: The Awakening na Nintendo Switch będzie „Theą którą znacie i kochacie”, przystępną zarówno dla powracających, jak i nowych graczy. W grze przyjmą oni rolę starożytnego, słowiańskiego bóstwa, które musi dbać o swoich wyznawców poprzez pomoc w odbudowie ich wioski, odkrywanie sekretów mrocznego świata fantasy oraz walkę z czającymi się na każdym rogu krwiożerczymi potworami. Wszystkie te zadania realizuje się dzięki unikalnej formule rozgrywki łączącej klasyczną strategię oraz nieliniową kampanię dla jednego gracza w stylu roguelike z proceduralnie generowanym światem i wydarzeniami. Kiedy doda się do tego oryginalną atmosferę osnutą wokół słowiańskich mitów i kultury, wraz z klimatyczną oprawą muzyczną i prezentacją graficzną, staje się jasne, że użytkownicy Switch mogą się szykować na doświadczenie, jakiego jeszcze nie zaznali na swojej platformie.

 

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów