Thea: The Awakening – świetna polska produkcja już wkrótce dostępna na Nintendo Switch

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 2 min.
Thea The Awakening
Thea The Awakening

Thea: The Awakening, autorstwa MuHa Games, zadebiutowała na PC w 2015 roku. W 2017 doczekaliśmy się wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One. Produkcja przyjęła się świetnie na wszystkich platformach, dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że twórcy zdecydowali się poszerzyć grono odbiorców. Już 1 lutego w Thea: The Awakening zagrać będą mogli posiadacze Nintendo Switch. Gra dostępna będzie wyłącznie w wersji elektronicznej, a decydując się na zakup w przedsprzedaży, możecie skorzystać z 10% rabatu. Ponadto każdy, kto posiada w swojej switchowej bibliotece gier: Moster Couch, Die for Valhalla! lub Steamburg, otrzymuje 15% zniżkę. Zachęcam do obejrzenia najnowszego trailera oraz zapoznania się z naszymi recenzjami. (Recenzja wersji na PlyaStation 4 oraz PC).

Thea: The Awakening – trailer

 

Jak zapewnia studio, Thea: The Awakening na Nintendo Switch będzie „Theą którą znacie i kochacie”, przystępną zarówno dla powracających, jak i nowych graczy. W grze przyjmą oni rolę starożytnego, słowiańskiego bóstwa, które musi dbać o swoich wyznawców poprzez pomoc w odbudowie ich wioski, odkrywanie sekretów mrocznego świata fantasy oraz walkę z czającymi się na każdym rogu krwiożerczymi potworami. Wszystkie te zadania realizuje się dzięki unikalnej formule rozgrywki łączącej klasyczną strategię oraz nieliniową kampanię dla jednego gracza w stylu roguelike z proceduralnie generowanym światem i wydarzeniami. Kiedy doda się do tego oryginalną atmosferę osnutą wokół słowiańskich mitów i kultury, wraz z klimatyczną oprawą muzyczną i prezentacją graficzną, staje się jasne, że użytkownicy Switch mogą się szykować na doświadczenie, jakiego jeszcze nie zaznali na swojej platformie.

 

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów