Szykujcie się na piekielną destrukcję. God’s Trigger zadebiutuje w kwietniu na PC i konsolach

God's Trigger
God's Trigger

Firma Techland poinformowała dzisiaj, że gra God’s Trigger, stworzona przez rodzime studio One More Level, zadebiutuje 18 kwietnia na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł charakteryzuje się niezwykle brutalną, dynamiczną rozgrywką oraz stylizowaną oprawą graficzną.

Bohaterami God’s Trigger jest dość oryginalna dwójka z piekła rodem: Harry – upadły anioł oraz Judy – zbiegła z piekła demonica. Co ciekawe, duet ten ma uchronić świat przed apokalipsą, ale robi to w najbardziej krwawy z możliwych sposobów.

W świecie God’s Trigger przetrwanie zależy od decyzji podjętych w ułamku sekundy, eliminacji przeciwników na szereg sposobów dzięki broni palnej i białej, umiejętnościom specjalnym i środowiskowym pułapkom. Rozpętaj spektakularną masakrę. Bądź gotów na niewybaczającą błędów, intensywną i śmiertelnie brutalną akcję, w której jedno pociągnięcie spustu wystarczy, by posłać do piachu zarówno adwersarzy jak i ciebie.

God’s Trigger pozwala na rozgrywkę solo oraz w kanapowej kooperacji. W tej pierwszej wersji gracz ma możliwość zmiany postaci w dowolnej chwili po to, by wykorzystywać unikalne zdolności konkretnego bohatera.