Dying Light 2 nie umarło! Techland zabierze głos w sprawie gry w przyszłym tygodniu

Dying Light 2

Techland wreszcie zabierze głos w sprawie Dying Light 2. Już w przyszłą środę dowiemy się w jakim aktualnie stanie jest gra i jak idą postępy.

Dying Light 2 miało zadebiutować już dawno temu. Techland jednak zmaga się z wielkimi problemami od dłuższego czasu i wielu graczy zaczęło się w ogóle zastanawiać, czy sequel Dying Light powstanie, czy podzieli los Dead Island 2.

Deweloperzy za pośrednictwem oficjalnego konta gry na Twitterze poinformowali, że już 17 marca, tj. w przyszłą środę, wreszcie przerwą długą i niepokojącą ciszę. Dowiemy się nareszcie, w jakim stanie obecnie jest produkcja i jak się rozwija. Nie wiemy jednak, czy będzie to konferencja na żywo, udostępnienie informacji za pomocą posta czy cokolwiek innego – twórcy zachęcili fanów jedynie do dołączenia na serwer na Discordzie. Zaproszenie znajdziecie pod tym linkiem.

Zawartość edycji kolekcjonerskiej Dying Light 2 możecie zobaczyć klikając w ten link. Najnowszy trailer produkcji Techlandu znajdziecie poniżej. Czekacie na sequel Dying Light? Dajcie znać w komentarzach.