Stardew Valley zadebiutuje w tym roku na Nintendo Switch

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Eric Barone, twórca wielkiego hitu zatytułowanego Stardew Valley, ogłosił, że produkcja nie będzie gotowa na premierę Nintendo Switch, ale wersja na najnowszą platformę twórców Mario na pewno zadebiutuje w tym roku.

W listopadzie ubiegłego roku Barone poinformował, że pracę przeniesienia Stardew Valley na Wii U zostały przerwane, na rzecz tworzenia wersji na Switch. Ponoć szykowana jest także edycja na PlayStation Vita, ale nie wiemy kiedy możemy się spodziewać premiery gry na przenośną konsolę Sony.

Stardew Valley to rolnicza gra RPG charakteryzująca się minimalistyczną oprawą graficzną. Gra zadebiutowała w lutym ubiegłego roku na PC, a w grudniu na konsolach PlayStation 4 i Xbox One i na każdej platformie cieszy się olbrzymią popularnością wśród graczy.

W lutym ma pojawić się spora aktualizacja do Stardew Valley, ale nie znamy jeszcze jej szczegółów.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów