Produkcja trybu wieloosobowego w Stardew Valley na Nintendo Switch zakończona

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Stardew Valley
Stardew Valley

Twórca Stardew Valley, czyli Eric “ConcernedApe” Barone, podzielił się na swoim Twitterze świetną informacją. Nie od dziś wiadomo, że Barone pracował nad trybem wieloosobowym dla konsoli Nintendo Switch. Okazuje się, że proces twórczy dobiegł końca, a nowa łatka znajduje się obecnie w fazie testów.

Nie otrzymaliśmy konkretnej daty premiery. Jest to jednak świetna wiadomość dla posiadaczy konsoli Nintendo Switch, którzy czekają na nową zawartość w Stardew Valley. Jeśli podczas testów wszystko pójdzie po myśli twórcy, to możliwe, że datę premiery owej aktualizacji poznamy niebawem.

Tryb wieloosobowy w Stardew Valley jest dostępny na komputerach osobistych od sierpnia tego roku. Nintendo Switch będzie pierwszą konsolą, która otrzyma możliwość zabawy z przyjaciółmi. Przypomnijmy, że Stardew Valley dostępne jest również na PlayStation 4, Xbox One oraz PlayStation Vita. Warto podkreślić, że tryb wieloosobowy nie trafi na ostatnią z wymienionych platform.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów