Xbox Live Gold – dwie świetne gry do ogrania za darmo w weekend

Hitman 2

Od dzisiaj 26 czerwca do poniedziałku, 29 czerwca do godziny 8:59, można grać za darmo w Hitman 2 oraz Stardew Valley na konsolach Microsoftu. Jedynym warunkiem jest posiadanie subskrypcji Xbox Live Gold lub Xbox Game Ultimate.

Jeśli posiadacie wyżej wymienione abonamenty, wystarczy, że znajdziecie gry w sklepie Xboxa i aktywujecie przycisk pobrania. Jeśli produkcje przypadną wam do gustu, obecnie są dostępne w promocji.

Hitman 2 to oczywiście nie druga odsłona kultowej serii zapoczątkowanej w 2000 roku, lecz siódma. Ostatnia część wydana w epizodycznej formie zadebiutowała w 2016 roku i podzieliła graczy. Jedni byli nią zachwyceni, inni narzekali na błędy techniczne i fragmentaryczny sposób wydania. Nasza recenzja gry Hitman 2 głosi: Drugi sezon nowego Hitmana trzyma wysoki poziom. Produkcja została przygotowana starannie, nowe misje nie ustępują (poza pierwszą) wcześniejszym, a Miami zaliczyłbym nawet do najlepszych misji w całej serii”. Jeśli więc jeszcze nie graliście macie dobrą okazję na przetestowanie produkcji.

Stardew Valley to jeden z najlepiej ocenianych rolniczych RPG-ów ostatnich lat. W produkcji wcielamy się w postać, która postanowiła uciec od natłoku pracy biurowej.  Główny bohater przejmuje zniszczoną farmę dziadka w miejscowości Stardew Valley. Zadaniem gracza jest dbanie o rośliny, uprawy, zwierzęta, kopalnie, etc. Dodatkowo można angażować się w działalność społeczną, a nawet romansować z mieszkańcami tego małego miasteczka. Produkcja została sprzedana w ponad 10 milionach egzemplarzach na całym świecie.