Stardew Valley zadebiutuje latem na konsoli Nintendo Switch

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Farmerskie RPG zatytułowane Stardew Valley, to chyba najpopularniejsza zeszłoroczna gra Indie. Tytuł zdążył już zadebiutować na PC i konsolach Playstation 4 i Xbox One, a o tym, że planowana jest premiera na najnowszą konsolę Nintendo, też już wiemy od pewnego czasu. Dzisiaj podczas Nindies Broadcast dowiedzieliśmy się, że produkcja zadebiutuje na Switch już latem tego roku.

Gra na konsoli Nintendo będzie wspierała nowe funkcje sieciowe, które wykorzystają mobilny charakter platformy. Gra wieloosobowa w Stardew Valley nabierze więc nowego wymiaru.

Zwiastun Stardew Valley

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Marvel’s Spider-Man i Shadow of the Tomb Raider wciąż na szczycie listy sprzedaży - https://t.co/6bQmDMe1ZN https://t.co/HCVJpcGn2z
Premiery gier – PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch – 24-30 września - https://t.co/rNUXGnyUXk https://t.co/EOLMt2IP0w

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch