Sprawdź najnowszy trailer polskiego Metamorphosis

Metamorphosis

O Metamorphosis mogliście przeczytać na naszych łamach już wcześniej, podczas relacji z zeszłorocznego Pixel Heaven. Prace nad grą trwają, a pełnej wersji powinniśmy doczekać się już latem. Produkcja rodzimego Ovid Works pojawi się na PC, PlayStation4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Twórcy postanowili podkręcić nieco apetyt graczy i oddali w ich ręce kolejny zwiastun. Prezentuje on rozgrywkę oraz przybliża surrealistyczny świat inspirowany twórczością Franza Kafki. Klimatyczny materiał znajdziecie poniżej.

Kolejną dobrą informacją związaną z Metamorphosis jest udostępnienie graczom darmowego demo produkcji. Wersja testowa przygotowana została z okazji trwającego Steam Game Festival. Z przyjemnością odsyłam was do strony sklepu, gdzie możecie pobrać grę. Co prawda Metamorphosis nie znalazło się na naszej liście najciekawszych wersji demo na Festiwalu gier Steam, ale wszystko wskazuje na to, że jest to tytuł, któremu warto dać szansę.

Metamorphosis – trailer

Metamorphosis to pierwszoosobowa przygodowa gra akcji. Gracz wciela się w niej w postać Gregora, mężczyzny zamienionego w małego robaka. W nowej postaci wyruszy on w podróż w nieznane, by odkryć tajemnicę stojącą za transformacją. Surrealistyczny, inspirowany twórczością Kafki, świat będziemy podziwiać więc z zupełnie innej perspektywy. Naszą jedyną szansą nad przetrwanie i odkupienie win będzie umiejętne wykorzystanie nowo nabytych zdolności. Poniżej znajdziecie główne, wyszczególnione przez twórców, cechy produkcji.

Metamorphosis pozwoli graczom doświadczyć:

  • pierwszoosobowej rozgrywki z perspektywy robaka – zobacz świat z zupełnie nowej strony,
  • otoczenie pełne skomplikowanych łamigłówek – parkour, wspinaczka, szukanie poszlak czy pokonywanie przeszkód na drodze,
  • wyjątkowe mechaniki poruszania – wykorzystaj w pełni swoje małe ciałko i lepkie odnóża,
  • historia inspirowana wyobraźnią Kafki – w tym ręcznie malowanym świecie, podczas swojej surrealistycznej podróży do Wieży, poznasz wielu osobliwych bohaterów.