SoulCalibur VI – gracze mogą zostać zbanowani

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Soulcalibur VI
Soulcalibur VI

Największą nowością w SoulClibur VI jest bez wątpienia edytor postaci. Niestety niektóre z tworów graczy są dość kontrowersyjne i wydawca zdaje sobie z tego sprawę. Na oficjalnej witrynie Bandai Namco podało informację o możliwości zbanowania graczy w rozgrywkach online za tworzenie i dzielenie się postaciami NFSW.

Jest to zrozumiałe, ponieważ niektórych graczy zdecydowanie ponosi fantazja.  Teraz każdy z graczy, który tworzy tego typu postaci musi liczyć się z wyłączeniem dostępu do sieciowej zawartości Soul Calibir VI.

Edytor postaci pozwala na wiele, począwszy od Magikarpa, a skończywszy na Ronaldzie McDonaldzie. W takich sytuacjach jedyną przeszkodą pozostaje fantazja gracza. Większość może odebrać to jako swoisty kaganiec dla swobodnej twórczości, ale Bandai Namco chce wszystko trzymać w ryzach.

Soul Calibur jest obecnie dostępny na PlayStation 4, Xboksie One i PC. Najnowsza bijatyka wydana przez Bandai Namco zebrała świetne oceny od krytyków, a niebawem będziemy mieli okazję zagrać jako 2B z NieR Automata. Postać ta będzie dostępna wyłącznie w płatnym DLC.

Co sądzicie o podejściu Bandai Namco w kwestii kar za kreowanie kontrowersyjnych postaci?

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2018/10/30/inappropriate-soulcalibur-6-customization-online-ban/#/slide/7

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów