Sony udostępnia aktualizację 6.02 dla PlayStation 4

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Playstation 4
PlayStation 4

Sony udostępniło dziś nową aktualizację systemu operacyjnego dla konsol z rodziny PlayStation 4. Na pierwszy rzut oka aktualizacja skupia się jedynie na poprawie stabilności i wydajności działania.

Update oznaczony numerem 6.02 najprawdopodobniej eliminuje jednak błąd, który niedawno dotknął użytkowników japońskiej konsoli. Jedna z wiadomości mogła sprawić, że konsola rozpoczynała ciągłe uruchamianie systemu, choć sam system nie chciał wstać.

6.02 Powiadomienie

Najnowsza aktualizacja powinna sobie z tym poradzić, choć nie mamy 100% pewności, że dzisiejsza aktualizacja to odpowiedź na zaistniały błąd. Miejmy nadzieję, że tak jest, ponieważ tego typu błędy są zazwyczaj szybko usuwane.

6.02 Info

Aktualizacja zajmuje 447MB i możecie ją pobrać bezpośrednio na wasze konsole. Być może na stronie Sony jest już wersja dla Recovery Menu, ale ona zajmuje prawie 1GB.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów