Sony nie przestanie robić gier single player

Fani modelu single player mogą odetchnąć

| | Przeczytasz w 1 minutę

John Kodera który po odejściu Adrew House przejął stołek prezesa i dyrektora generalnego Sony Interactive, zapowiada, że Sony nie przestanie robić gier opierających model zabawy głównie na rozgrywce dla jednego gracza. W swojej wypowiedzi odnosi się również do gier sieciowych opartych na zasadzie działania „games as a service”. Mowa tu o tytułach multiplayerowych, które przyciągają graczy na długo, gwarantując powtarzalną rozgrywkę i nowy kontent pojawiający się z czasem (PUBG, Rocket League). Według zapewnień Kodery, użytkownicy konsol Sony nie mają się czego obawiać, gdyż wizja PlayStation jest totalnie inna.

Obecnie firma Sony pracuje nad grami takimi jak: The Last of Us: Part II, God of War, Detroit: Become Human czy Spider-Man, które mają charakter głównie single playerowy.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/new-playstation-boss-pledges-support-for-single-pl/1100-6456023/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Można rozpocząć pobieranie wersji beta Fallout 76 - https://t.co/t8bZxMFZuX https://t.co/A1UY0aI6Vi
Battlefield V ozłocone! DICE oficjalnie zakończyło prace nad grą - https://t.co/eU6LvGXzJ3 https://t.co/J8fpl469W6

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch