Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Cena PlayStation 4 Pro w Japonii zostanie obniżona

Playstation 4 Pro Biała
Playstation 4 Pro Biała

PlayStation 4 Pro będzie można kupić nieco taniej w Japonii, od 12 października. Cena z wyjściowej ustalonej na 44,980 yenów zostanie obniżona do 39,980 yenów.

Biała wersja kolorystyczna, do tej pory zarezerwowana do edycji limitowanej wydanej w małym nakładzie, będzie teraz wersją standardową. Ponadto limitowana wersja Kingdom Hearts 3 będzie tańsza, ponieważ jej cena ma wynosić 48,780 yenów, a nie 53,780.

Takashi Mochizuki z Wall Street Journal skontaktował się z Sony z pytaniem, czy cena konsoli ulegnie także zmianie w Stanach Zjednoczonych i Europie. Sony jednak nie zamierza obniżać ceny swojej konsoli w tych regionach świata.

To nie wszystko, ponieważ japoński oddział PlayStation przygotował akcję promocyjną z okazji premiery Call of Duty Black Ops 4. Kupując konsolę w zestawie z grą przyszli właściciele nie zapłacą ponad 50 tysięcy yenów, a 42,480.

PlayStation 4 Pro to nie jedyny produkt Sony, który doczekał się obniżenia ceny w Japonii, kolejnym są gogle wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR. Nowa cena gogli to 34,980 yenów.

Sony postanowiło również obniżyć cenę zestawu konsoli w wersji Pro z grą Red Dead Redemption 2. Nowa cena wynosi 42,980 yenów i taki zestaw będzie można kupić od 26 października bieżącego roku.

Ciekawe kiedy Sony zdecyduje się obniżyć ceny konsol poza Japonią.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

Advertisement