Nowa wersja PlayStation 4 Pro wprowadzona do sprzedaży

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

W listopadzie 2016 roku zadebiutowała konsola PlayStation 4.  Parę miesięcy po debiucie odświeżonej konsoli pojawiła się jej poprawiona wersja (CUH 7100). Sony po cichu wprowadziło kolejną rewizję (CUH 7200), która działa zdecydowanie ciszej od poprzedników.

Na pierwszy rzut oka nie widać znaczących zmian, ponieważ z zewnątrz konsola prawie się nie zmieniła. Jedyne co może rzucić się w oczy to zmienione wejście na kabel zasilający, które nie jest już wzorowane na tym z PC.

CUH – 7200 ma takie samo wejście na kabel, co PlayStation 4 Slim i Xbox One S. Kolejną poprawką jest obniżenie głośności pracy wentylatorów z 50/55db do 44/48dB. Mało kto poczuje różnice, ale wielu z pewnością ją doceni.

Nowa wersja konsoli zadebiutowała przy okazji premiery Red Dead Redemption 2. To właśnie ten model jest w zestawie z grą Rockstar Games. Im więcej sklepów sprzeda starsze wersje konsoli, tym szybciej nowsza wejdzie na półki sklepowe.

Źródło: https://www.dualshockers.com/ps4-pro-quiet-revision/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów