Rozwój postaci z Destiny nie będzie przeniesiony do Destiny 2, ale jej wygląd tak

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Bungie w końcu zaczęło mówić oficjalnie o Destiny 2, kontynuacji wielkiego hitu z 2014 roku. Destiny ma swoją wierną społeczność i wielu gracz się zastanawiało, czy progres postaci z pierwszej części zostanie przeniesiony do sequela. Niestety Bungie ujawniło, że nie będzie to możliwe, ale będzie możliwy transport wyglądu strażnika.

Producent wyjawił, że Destiny 2 zapewni zupełnie nową przygodę, podczas które będziemy poznawać nowe światy i mieli nowe cele do zbadania, dlatego też niemożliwe będzie kontynuowanie rozwoju postaci z pierwszej części. Jadnak Bungie zdaje sobie sprawę, że przez trzy lata gracze zdążyli przyzwyczaić się do swojego strażnika dlatego też pozwoli na zachowanie płci, klasy i wyglądu naszej postaci z pierwszej części.

Pomimo, że od miesięcy mówi się o Destiny 2, tytuł nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany. Do tej pory nie opublikowano jakiekolwiek grafiki czy materiałów wideo dotyczące kontynuacji kosmicznego FPSa. Według wcześniejszych doniesień, gra ma zadebiutować jesienią tego roku i w odróżnieniu od pierwszej części będzie dostępna także na PC.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów