Destiny 2 – rozpoczął się Sezon Udręczonych

Destiny 2 Sezon Udręczonych
Destiny 2 Sezon Udręczonych

Dziś w Destiny 2 rozpoczął się Sezon Udręczonych, w którym gracze zmuszeni są powrócić na zniszczony statek Calusa – Lewiatana.

Strażnicy stawią czoła Koszmarom z przeszłości, będą korzystać ze zaktualizowanych słonecznych podklas Słońce 3.0, wcielą się w rolę Rzeźnika i zawładną kosą. Sezon Udręczonych będzie trwał do 23 sierpnia.

Sezon Udręczonych to jeszcze więcej aktywności i zawartości dla wszystkich graczy.

  • Powstrzymanie Koszmarów (za darmo dla wszystkich graczy) – W kadłubie plugawego statku imperatora czai się zło. Przyzwij najgroźniejsze Koszmary i oczyść je przy pomocy ognia.
  • Odcięcie – Przemierzaj labirynty w Podbrzuszu Lewiatana, dowiedz się, co naprawdę kryje się za złowieszczymi planami Calusa i rozpraw się z kontrolowanymi przez niego Koszmarami.
  • Słońce 3.0 (za darmo dla wszystkich graczy) – Słońce to kolejna podklasa, która została całkowicie przeprojektowana dzięki systemowi aspektów i fragmentów, które można dowolnie konfigurować. Rozpal w sobie kreatywność, odkryj nowe konfiguracje i udowodnij, że zawsze jest odpowiednia pora, by walczyć ogniem.
  • Egzotyczny broń boczna Intruz (za darmo dla wszystkich graczy) – Zawładnij powracającą z Destiny 1 egzotyczną bronią boczną Shiro-4 i spraw, by błyskawice rozświetliły pozbawione blasku złoto w pokrętnych korytarzach Lewiatana. Posiadacze przepustki sezonowej mogą odblokować tę broń od razu.
  • Nowa przepustka sezonowa, sprzęt, modyfikacje, zaktualizowane Przesilenie i więcej!

Nowością w sklepie Eververse jest pakiet srebra Sezonu Udręczonych. Strażnicy, którzy go zakupią, otrzymają emotkę „Papierowy wiatrak” wraz z 1700 szt. srebra (1000 szt. + bonus w wysokości 700 szt.), które będą mogli wykorzystać na zakup sezonów, przedmiotów kosmetycznych i nie tylko!